Výroba vstřikovacích nástrojů dle našich standardů a pod konstrukčním, technickým a projektovým dozorem v naší partnerské nástrojárně v Číně


Nepotřebujete luxusní limuzínu, ale spokojíte se se špičkovým vozem vyšší střední třídy? Chcete na nástrojích něco ušetřit, ale nechcete se omezovat na kvalitě, výbavě nebo funkcionalitě? Nebo třeba spěcháte a potřebujete dodat první výpadové kusy velmi brzy a nechcete nebo nemůžete investovat do prototypových nástrojů? Můžete zvolit výrobu Vašich nástrojů v naší partnerské nástrojárně v Číně.

Výroba probíhá dle našich standardů a pod našim kompletním dozorem, a navíc velice rychle. Případná optimalizace po dovozu nástrojů do Evropy, probíhá pak v naší nástrojárně v ČR a poskytujeme vám plnou záruku bez jakýchkoliv omezení. Můžete proto zapomenout na všechny nevýhody výroby forem v Číně a můžete pouze profitovat z jejich výhod jako jsou rychlost a cena. S našimi čínskými partnery máme navázanou dlouholetou spolupráci, nehrozí vám proto ani žádné riziko. V případě zájmu kontaktujte naše obchodní zástupce, rádi Vám celý postup vysvětlí a společně najdete nejvhodnější řešení.

Informace pro zaměstnance

Výpovědi se budou vydávat 31.10.2022 od 10:00 do 15:00. V případě dalších informací kontaktujte pana Bílka na tel. čísle 739 663 194, případně na telefon J.Hausmana 602 416 053.

http://akostruznicka.cz/wp-content/uploads/2022/10/PPT_informace-pro-zamestnance-k-24.10.2022.pdf